O NAS

Nasza misja i wizja

Rejestracja tel. +48 516 865 105

O nas

Leomed Centrum Medyczne sp. z o. o. to nowe miejsce na medycznej mapie Tarnowskich Gór. Centrum prowadzi działalność w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Naszą rolą jest dbanie o najważniejszą rzecz jaką można powierzyć komuś w opiekę – zdrowie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chcemy tworzyć wspólnie miejsce, gdzie zapewniona będzie wysoka jakość usług, a świeżosść i pozytywna energia łączy się z doświadczeniem. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i polepszanie jakości świadczonych usług. Mamy nadzieję, że chwile spędzone w Leomed Centrum Medycznym pozwolą Państwu oraz Państwa najbliższym odzyskać zdrowie i utrzymać jego wysoki poziom.

O naszym logo

Część z Państwa może się zastanawiać skąd pomysł na nasze logo i nazwę. Otóż nazwa Leomed jest hołdem dla pewnej osoby, której niestety nie ma już wśród nas, a która zawsze dbała o dobro drugiego człowieka i roztaczała pozytywną aurę nad każdym kogo spotkała na swojej drodze życia. Ponadto ,,Leo’’ po łacinie, a więc w języku medycyny oznacza lwa. Jednak w naszym logo na próżno doszukiwać się lwa. Jeśli dobrze się Państwo przyjrzą spogląda na Nas lwica. Dlaczego lwica ? To właśnie lwica jest uosobieniem wszystkiego co nasze Centrum chce Państwu zaoferować : opiekuńczości, staranności, zaradności i współpracy…

Nasza misja

Najważniejszym elementem naszego centrum jesteście Państwo, dlatego chcąc być jak najbliżej zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Call Now Button